Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
01.12.00, 23 lat
01.12.00, 23 lat
Miriana Tona vs. Shou Na Mu - Wzajemne mecze
30.01.19 | 1. runda | Shou Na Mu | Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Miriana Tona form & Shou Na Mu form
Miriana Tona - ostatnie mecze
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
04.04.24 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
31.03.24 Finał | vs. Maria Kozyreva | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.03.24 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-76, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Shou Na Mu - ostatnie mecze
W15 Anning - ceglana | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.19 Klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.01.19 Klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |