MECZ
21.08.22 | 1. runda klasyf. | Shona Nakano | Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | W15 Wanfercee | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nowa Zelandia
23.10.04, 19 lat
23.10.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
28.02.02, 22 lat
28.02.02, 22 lat
Shona Nakano vs. Liva Yildiz - Wzajemne mecze
21.08.22 | 1. runda klasyf. | Shona Nakano | Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Wanfercee | ceglana |
Shona Nakano form & Liva Yildiz form
Shona Nakano - ostatnie mecze
W15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Feier Hu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Nikita Liebkind | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Samantha Nanere | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Bogomazova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Bundhel Amarjot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
20.12.22 1. runda | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
12.12.22 1. runda | vs. Mia Repac | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Annika Barth | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ewa Czapulak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Emelie Gabran | 1-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Tanisha Kashyap | - | szczegóły meczu | |
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Amelie Justine Hejtmanek | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Yigin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Tamira Paszek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Annerly Poulos | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Salma Loudili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Andrea Dikosavljevic | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Kelsey Lewis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Liva Yildiz - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-3, 6-72, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Glowacka | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Perelygina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-1, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Vicky Veloso | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Shona Nakano | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Luca Sophie Bohlen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Anne Schaefer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Eupen - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Fiona Codino | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Liv Boulard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |