MECZ
27.05.19 | 1. runda klasyf. | Shiho Akita | Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | W25 Incheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Shiho Akita | Ye Jin Kim | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 38/46 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/29 (79%) | 17/38 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 1/8 (13%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/46 (61%) | 14/48 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/94 (66%) | 32/94 (34%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ye Jin Kim | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shiho Akita | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ye Jin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shiho Akita | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ye Jin Kim | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shiho Akita | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Ye Jin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Shiho Akita | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ye Jin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shiho Akita | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Ye Jin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Shiho Akita | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ye Jin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shiho Akita | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
07.06.00, 23 lat
07.06.00, 23 lat
Shiho Akita vs. Ye Jin Kim - Wzajemne mecze
27.05.19 | 1. runda klasyf. | Shiho Akita | Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Incheon | twarda |
Shiho Akita form & Ye Jin Kim form
Shiho Akita - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu |
Ye Jin Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sooin Lee | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Seung-Yeon Hong | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Seo Hyeon Jang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Hyun Sin Son | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Cherry Kim | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Seo Yeon Park | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Ching-Wen Hsu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Sung Hee Kim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Sangbong Bark | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Youna Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Na Eun Yun | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Seunghyun Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |