MECZ
04.04.21 | 1. runda klasyf. | Shavit Kimchi | Iana Tishchenko | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Moldova
24.04.96, 28 lat
24.04.96, 28 lat
Shavit Kimchi vs. Iana Tishchenko - Wzajemne mecze
04.04.21 | 1. runda klasyf. | Shavit Kimchi | Iana Tishchenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Shavit Kimchi form & Iana Tishchenko form
Shavit Kimchi - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.07.22 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
14.07.22 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Iana Tishchenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |