MECZ
25.11.18 | 1. runda klasyf. | Shannon Cox | Annick Verhaar | 7-65, 6-2 | Stellenbosch | twarda |
STATYSTYKA MECZU
JAR
07.07.94, 29 lat
07.07.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
09.04.00, 23 lat
09.04.00, 23 lat
Shannon Cox vs. Annick Verhaar - Wzajemne mecze
25.11.18 | 1. runda klasyf. | Shannon Cox | Annick Verhaar | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Shannon Cox form & Annick Verhaar form
Shannon Cox - ostatnie mecze
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Lian Tran | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Anastasia Shaulskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Corin De Waal | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Katya Alexandra Zier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Gustafson | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Camille Sireix | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Rochelle Pienaar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Elyse Lavender | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Elina Vikhryanova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Hortencia Birnbaumer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Lidija Samardzic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Claudia Williams | Claudia Williams - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Annick Verhaar - ostatnie mecze
W15 Haren - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Danique Havermans | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Pia Praefke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Christina Shakovets | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Shannon Cox | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Yarden Akler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 1-2, - Annick Verhaar - krecz | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Lungile Ntuli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Alice Gillan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Kaitlyn Christian | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Claire Verwerda | 0-6, - Annick Verhaar - krecz | szczegóły meczu |