MECZ
19.02.22 | 1. runda klasyf. | Seone Mendez | Olga Govortsova | 6-4, 6-2 | Guadalajara | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Seone Mendez | Olga Govortsova | |
1. podanie % | 31/48 (65%) | 58/84 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 28/58 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 17/26 (65%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/84 (46%) | 11/48 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/132 (58%) | 56/132 (42%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15 | ||
2-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seone Mendez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Seone Mendez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Seone Mendez vs. Olga Govortsova - Wzajemne mecze
19.02.22 | 1. runda klasyf. | Seone Mendez | Olga Govortsova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Guadalajara | twarda |
Seone Mendez form & Olga Govortsova form
Seone Mendez - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu |
Olga Govortsova - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.02.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
04.01.22 Klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 Klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
10.07.21 Finał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Półfinał | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.21 Ćwierćfinał | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |