MECZ
11.07.19 | 1. runda | Seone Mendez | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-4 | W15 Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Seone Mendez | Doroteja Joksovic | |
1. podanie % | 36/62 (58%) | 28/48 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 14/28 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/26 (50%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/48 (56%) | 24/62 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Doroteja Joksovic | |
Seone Mendez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
4-1 | Doroteja Joksovic | |
5-1 | Doroteja Joksovic | |
6-1 |
2 | ||
Seone Mendez | 0-0 | |
0-1 | Doroteja Joksovic | |
2-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Seone Mendez | 2-2 | |
0-0, 15-15 | ||
2-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15 | ||
Seone Mendez | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
24.06.00, 23 lat
24.06.00, 23 lat
Seone Mendez vs. Doroteja Joksovic - Wzajemne mecze
11.07.19 | 1. runda | Seone Mendez | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Prokuplje | ceglana |
Seone Mendez form & Doroteja Joksovic form
Seone Mendez - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
14.07.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Doroteja Joksovic - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |