MECZ
05.11.19 | Klasyf. | Selena Janicijevic | Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-0 | W25 St. | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Selena Janicijevic | Marina Bassols Ribera | |
1. podanie % | 24/48 (50%) | 30/41 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/24 (88%) | 10/30 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/24 (50%) | 5/11 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/41 (63%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0 | ||
Selena Janicijevic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Selena Janicijevic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
5-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Selena Janicijevic | 0-0 | |
1-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Selena Janicijevic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0 | ||
Selena Janicijevic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
5-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Selena Janicijevic vs. Marina Bassols Ribera - Wzajemne mecze
05.11.19 | Klasyf. | Selena Janicijevic | Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 St. | halowa |
Selena Janicijevic form & Marina Bassols Ribera form
Selena Janicijevic - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
16.12.23 Finał | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Carla Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Marina Bassols Ribera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu |