MECZ
08.07.22 | Ćwierćfinał | Selena Janicijevic | Ioana Loredana Rosca | 7-5, 7-5 | W25 Getxo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Selena Janicijevic | Ioana Loredana Rosca | |
1. podanie % | 64/91 (70%) | 54/87 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/64 (66%) | 28/54 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 17/33 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/87 (48%) | 37/91 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/178 (54%) | 82/178 (46%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Selena Janicijevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Selena Janicijevic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Selena Janicijevic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Selena Janicijevic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Selena Janicijevic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Selena Janicijevic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Selena Janicijevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Selena Janicijevic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Selena Janicijevic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Selena Janicijevic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Selena Janicijevic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP] | ||
7-5 | Ioana Loredana Rosca | |
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Selena Janicijevic vs. Ioana Loredana Rosca - Wzajemne mecze
08.07.22 | Ćwierćfinał | Selena Janicijevic | Ioana Loredana Rosca | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Getxo | ceglana |
22.02.21 | 1. runda klasyf. | Selena Janicijevic | Ioana Loredana Rosca | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Poitiers | halowa |
Selena Janicijevic form & Ioana Loredana Rosca form
Selena Janicijevic - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
16.12.23 Finał | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Carla Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Ioana Loredana Rosca - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.22 1. runda | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |