MECZ
20.07.22 | 1. runda | Selena Janicijevic | Emeline Dartron | 6-3, 6-0 | W25 Perugia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Selena Janicijevic | Emeline Dartron | |
1. podanie % | 37/51 (73%) | 29/51 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 14/29 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/14 (43%) | 4/22 (18%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/51 (65%) | 18/51 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/102 (65%) | 36/102 (35%) |
Double foul | 2 | 10 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Selena Janicijevic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Selena Janicijevic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Selena Janicijevic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Selena Janicijevic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Selena Janicijevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Selena Janicijevic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Selena Janicijevic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Selena Janicijevic vs. Emeline Dartron - Wzajemne mecze
20.07.22 | 1. runda | Selena Janicijevic | Emeline Dartron | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Perugia | ceglana |
Selena Janicijevic form & Emeline Dartron form
Selena Janicijevic - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
16.12.23 Finał | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Carla Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Emeline Dartron - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu |