Satsuki Takamura vs. Diana Krasnova 01.09.2016

Satsuki Takamura vs. Diana Krasnova 01.09.2016 - Vrnjacka Banja - porównanie

MECZ

01.09.162. rundaSatsuki Takamura Diana Krasnova 6-2, 6-1 Serbia Vrnjacka Banja ceglana

STATYSTYKA MECZU

Satsuki TakamuraDiana Krasnova
1. podanie %38/47 (81%)35/51 (69%)
Punkty zdobyte z 1. podania21/38 (55%)10/35 (29%)
Punkty zdobyte z 2. podania4/9 (44%)5/16 (31%)
Zdobyte break-ball8/15 (53%)3/6 (50%)
Punkty zdobyte przez return36/51 (71%)22/47 (47%)
Zdobyte punkty – razem61/98 (62%)37/98 (38%)
Double foul14
Asy

STATYSTYKA MECZU

6-1

Satsuki Takamura
Japonia
24.09.99, 22 lat




899
13
17224 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
22.06.97, 24 lat







Diana Krasnova
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Satsuki Takamura vs. Diana Krasnova - Wzajemne mecze

01.09.162. rundaSatsuki TakamuraDiana Krasnova6-2, 6-1 szczegóły meczuSerbia Vrnjacka Banja ceglana

Satsuki Takamura form & Diana Krasnova form

Satsuki Takamura - ostatnie mecze

Serbia W15 Prokuplje - ceglana
12.07.19
Ćwierćfinał
vs. Anita Husaric4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
12.07.19
2. runda
vs. Maria Timofeeva6-1, 3-6, 7-612 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
1. runda
vs. Jovana Babic6-1, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.07.19
Klasyf.
vs. Zita Kovacs6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
1. runda klasyf.
vs. Elena Milovanovic6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia W15 Prokuplje - ceglana
03.07.19
1. runda
vs. Draginja Vukovic3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.07.19
Klasyf.
vs. Jelena Lukic6-75, 7-64, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
1. runda klasyf.
vs. Elena Milovanovic6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary W15 Budapest - ceglana
28.06.19
Ćwierćfinał
vs. Nika Radisic1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
27.06.19
2. runda
vs. Adrienn Nagy1-6, 6-4, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
26.06.19
1. runda
vs. Natalia Szabanin6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
25.06.19
Klasyf.
vs. Kristyna Hrabalova7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
1. runda klasyf.
vs. Melis Sezer6-75, 7-65, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - ceglana
06.06.19
2. runda
vs. Vlada Katic6-1, 3-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
05.06.19
1. runda
vs. Margarita Ignatjeva7-67, 2-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania Arad - ceglana
07.08.18
1. runda
vs. Anastasia Vdovenco6-75, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Hungary Baja - ceglana
24.07.18
1. runda
vs. Reka-Luca Jani0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.07.18
Klasyf.
vs. Ilona Kremen6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
22.07.18
1. runda klasyf.
vs. Daniela Macarena Lopez2-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
10.07.18
1. runda
vs. Viktoria Morvayova2-6, 6-1, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
05.07.18
2. runda
vs. Jelena Lukic4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
03.07.18
1. runda
vs. Huliya Esen6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Slovenia Maribor - ceglana
15.06.18
Ćwierćfinał
vs. Xin Yu Wang6-73, 2-6 porażkaszczegóły meczu
14.06.18
2. runda
vs. Iva Primorac7-5, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
13.06.18
1. runda
vs. Jessica Bertoldo6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - ceglana
10.06.18
Finał
vs. Michaela Bayerlova2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
09.06.18
Półfinał
vs. Marianna Zakarlyuk2-6, 7-67, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.06.18
Ćwierćfinał
vs. Jana Jablonovska1-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.06.18
2. runda
vs. Katja Milas4-6, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.18
1. runda
vs. Szabina Szlavikovics6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Diana Krasnova - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Darya Astakhova0-6, 6-4, 5-10 porażkaszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Michaela Niedermeier6-0, 2-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
03.03.20
Klasyf.
vs. Agustina Chlpac4-6, 6-2, 3-10 porażkaszczegóły meczu
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Julia Lovqvist5-7, 6-1, 10-1 zwycięstwoszczegóły meczu
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Sofiia Likhacheva6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
24.02.20
2. runda klasyf.
vs. Timea Jaruskova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.02.20
1. runda klasyf.
vs. Magdalena Stoilkovska6-4, 1-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
17.02.20
2. runda klasyf.
vs. Anna Ukolova6-77, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Oana Smaranda Corneanu7-612, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Latvia W15 Liepaja - halowa
20.01.20
1. runda klasyf.
vs. Olga Terletska3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
12.12.19
2. runda
vs. Julia Stamatova4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.12.19
1. runda
vs. Adelina Krueger4-6, 6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
09.12.19
Klasyf.
vs. Chiara Scholl0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.12.19
1. runda klasyf.
vs. Lorenza Cuomo6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
05.12.19
2. runda
vs. Noelia Zeballos2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.12.19
1. runda
vs. Gabriela Duca6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.12.19
Klasyf.
vs. Alina Mukhortova6-2, 3-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
02.12.19
2. runda klasyf.
vs. Koral Koldobski6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
01.12.19
1. runda klasyf.
vs. Maria Marnellou6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
25.11.19
2. runda klasyf.
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
24.11.19
1. runda klasyf.
vs. Olha Romanyshyn6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
17.11.19
1. runda klasyf.
vs. Elena Gemovic6-72, 6-0, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
15.10.19
1. runda
vs. Anastasia Zolotareva1-6, 0-3, - Diana Krasnova - kreczporażkaszczegóły meczu
13.10.19
Klasyf.
vs. Andreia Beberechi6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.10.19
1. runda klasyf.
vs. Irina Shchetinina6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
07.10.19
Klasyf.
vs. Maria Toma7-5, 4-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Spain W25+H Las - ceglana
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Jacquline Nylander Altelius3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Moldova Chisinau - ceglana
03.10.16
Klasyf.
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
03.10.16
1. runda klasyf.
vs. Ecaterina Ivasco6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent - ceglana
19.09.16
1. runda
vs. Daria Lodikova2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<