MECZ
16.04.23 | 1. runda klasyf. | Sarah Tatu | Aryana Bartlett | 6-1, 6-3 | W15 Telde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
07.11.04, 19 lat
07.11.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
21.09.05, 18 lat
21.09.05, 18 lat
Sarah Tatu vs. Aryana Bartlett - Wzajemne mecze
16.04.23 | 1. runda klasyf. | Sarah Tatu | Aryana Bartlett | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Telde | ceglana |
Sarah Tatu form & Aryana Bartlett form
Sarah Tatu - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 7-64, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alian Zack | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Maya Bordereau | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Mina Hodzic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Mina Hodzic | 6-71, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Laura Garcia Astudillo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Aryana Bartlett - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Leana Nannapaneni | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irene Fuster Hidalgo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Sanchez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. India Houghton | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Fomenko | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Paula Cembranos | 6-3, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Freya Peet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-4, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu |