MECZ
13.09.21 | Klasyf. | Sarah-Rebecca Sekulic | Shuyue Ma | 6-4, 1-0, - krecz | W60+H Caldas | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sarah-Rebecca Sekulic | Shuyue Ma | |
1. podanie % | 23/31 (74%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/23 (70%) | 11/22 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/8 (25%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/39 (56%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 40/70 (57%) | 30/70 (43%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Shuyue Ma - Wzajemne mecze
13.09.21 | Klasyf. | Sarah-Rebecca Sekulic | Shuyue Ma | 6-4, 1-0, Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | W60+H Caldas | twarda |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Shuyue Ma form
Sarah-Rebecca Sekulic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Shuyue Ma - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |