MECZ
07.08.19 | 1. runda | Sarah-Rebecca Sekulic | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-1 | W25+H Las | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sarah-Rebecca Sekulic | Claudia Hoste Ferrer | |
1. podanie % | 16/27 (59%) | 18/33 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/16 (81%) | 5/18 (28%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/11 (100%) | 3/15 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/33 (76%) | 3/27 (11%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/60 (82%) | 11/60 (18%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-0 | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Claudia Hoste Ferrer - Wzajemne mecze
07.08.19 | 1. runda | Sarah-Rebecca Sekulic | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25+H Las | ceglana |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Claudia Hoste Ferrer form
Sarah-Rebecca Sekulic - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Gloriana Nahum | 6-77, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.04.24 2. runda | vs. Rinko Matsuda | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |