MECZ
27.03.19 | 1. runda | Sarah Lee | Olga Helmi | 6-4, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sarah Lee | Olga Helmi | |
1. podanie % | 30/52 (58%) | 36/56 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/22 (59%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/56 (52%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah Lee | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah Lee | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sarah Lee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sarah Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sarah Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sarah Lee | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah Lee vs. Olga Helmi - Wzajemne mecze
27.03.19 | 1. runda | Sarah Lee | Olga Helmi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Sarah Lee form & Olga Helmi form
Sarah Lee - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
30.10.19 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |