MECZ
22.12.21 | 1. runda | Sapfo Sakellaridi | Carmen Lopez Martinez | 6-0, 6-1 | W15 Giza | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sapfo Sakellaridi | Carmen Lopez Martinez | |
1. podanie % | 27/49 (55%) | 21/35 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 9/21 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 1/14 (7%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/35 (71%) | 17/49 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
23.04.05, 19 lat
23.04.05, 19 lat
Sapfo Sakellaridi vs. Carmen Lopez Martinez - Wzajemne mecze
22.12.21 | 1. runda | Sapfo Sakellaridi | Carmen Lopez Martinez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Giza | twarda |
Sapfo Sakellaridi form & Carmen Lopez Martinez form
Sapfo Sakellaridi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Nala Kovacic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 7-68, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
31.03.24 Finał | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Angelica Raggi | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Carmen Lopez Martinez - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-2, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hajar Crinebouch | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Gatell | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Sonia Cassani | 6-1, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Heidi Felicia Schmal | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jordan Fenton | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Ines Murta | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Caroline Werner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mina Hodzic | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 1-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Barbara Rusu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Ella Haavisto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |