MECZ
09.07.22 | Półfinał | Sapfo Sakellaridi | Angela Fita Boluda | 6-3, 4-6, 7-63 | W25 Getxo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sapfo Sakellaridi | Angela Fita Boluda | |
1. podanie % | 113/144 (78%) | 68/110 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 64/113 (57%) | 47/68 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/31 (39%) | 11/42 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 6/24 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/110 (47%) | 68/144 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 128/254 (50%) | 126/254 (50%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 0 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sapfo Sakellaridi vs. Angela Fita Boluda - Wzajemne mecze
09.07.22 | Półfinał | Sapfo Sakellaridi | Angela Fita Boluda | 6-3, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | W25 Getxo | ceglana |
Sapfo Sakellaridi form & Angela Fita Boluda form
Sapfo Sakellaridi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Angela Fita Boluda - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
11.11.23 Finał | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Półfinał | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu |