MECZ
16.10.19 | 1. runda | Sandra Samir | Emma Van Poppel | 6-0, 6-3 | W25 Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sandra Samir | Emma Van Poppel | |
1. podanie % | 30/47 (64%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/47 (60%) | 13/47 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/94 (66%) | 32/94 (34%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sandra Samir | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sandra Samir | 2-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Emma Van Poppel | |
Sandra Samir | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emma Van Poppel | |
Sandra Samir | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Sandra Samir | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sandra Samir | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Sandra Samir | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Sandra Samir | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
01.02.01, 23 lat
01.02.01, 23 lat
Sandra Samir vs. Emma Van Poppel - Wzajemne mecze
21.09.23 | 2. runda | Sandra Samir | Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
16.10.19 | 1. runda | Sandra Samir | Emma Van Poppel | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Lagos | twarda |
Sandra Samir form & Emma Van Poppel form
Sandra Samir - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 4-1, Ella Mcdonald - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Emma Van Poppel - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.23 2. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu |