MECZ
15.11.19 | Ćwierćfinał | Sandra Samir | Ellen Allgurin | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sandra Samir | Ellen Allgurin | |
1. podanie % | 20/33 (61%) | 29/44 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/20 (85%) | 12/29 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/13 (85%) | 8/15 (53%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/44 (55%) | 5/33 (15%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
3-0 | Ellen Allgurin | |
0-0 | ||
Sandra Samir | 4-0 | |
5-0 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sandra Samir | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15 | ||
Sandra Samir | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ellen Allgurin | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Sandra Samir | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-1 | Ellen Allgurin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sandra Samir | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sandra Samir vs. Ellen Allgurin - Wzajemne mecze
15.11.19 | Ćwierćfinał | Sandra Samir | Ellen Allgurin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Sandra Samir form & Ellen Allgurin form
Sandra Samir - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 4-1, Ella Mcdonald - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Ellen Allgurin - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |