MECZ
23.08.16 | 1. runda | Sandra Jamrichova | Tereza Koplova | 6-1, 7-64 | Cakovec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sandra Jamrichova | Tereza Koplova | |
1. podanie % | 50/77 (65%) | 44/65 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/50 (70%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/65 (48%) | 28/77 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/142 (56%) | 62/142 (44%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
23.06.98, 25 lat
23.06.98, 25 lat
Sandra Jamrichova vs. Tereza Koplova - Wzajemne mecze
23.08.16 | 1. runda | Sandra Jamrichova | Tereza Koplova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | Cakovec | ceglana |
Sandra Jamrichova form & Tereza Koplova form
Sandra Jamrichova - ostatnie mecze
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-4, - Sandra Jamrichova - krecz | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Angelique Svinos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Kruijer | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 7-63, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
13.07.17 2. runda | vs. Katarina Adamovic | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.17 1. runda | vs. Ana Stefanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
04.06.17 Finał | vs. Milana Spremo | 6-1, 3-0, Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.17 Półfinał | vs. Simona Heinova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.17 Ćwierćfinał | vs. Alena Fomina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.17 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Nicole Melichar | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
11.05.17 Ćwierćfinał | vs. Bernarda Pera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.17 2. runda | vs. Daiana Negreanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.17 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, Nadia Podoroska - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Buzarnescu | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
06.04.17 2. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.04.17 1. runda | vs. Silvia Njiric | 0-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Zhima Du | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.03.17 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.17 1. runda | vs. Marie Temin | 2-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.03.17 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
07.02.17 1. runda | vs. Lenka Jurikova | 2-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu |
Tereza Koplova - ostatnie mecze
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Betina Stummer | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-77, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Eva Cechakova | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Leonie Hoppe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Cechakova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 Klasyf. | vs. Radka Buzkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Adriana Kovarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 6-75, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Mariia Skuba | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Janina Geiss | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Jelena Stojanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Soumeya Anane | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Natalie Proese | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 2-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Lara Prosenjak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
02.08.17 2. runda | vs. Mariana Drazic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Mariia Skuba | 6-4, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgia Di Muzio | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Ristic | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Veselinova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |