MECZ
12.06.22 | 1. runda klasyf. | Salma Drugdova | Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | W60 Ceska | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Salma Drugdova | Ivana Sebestova | |
1. podanie % | 44/78 (56%) | 28/59 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/44 (57%) | 9/28 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 11/31 (35%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 6/18 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/59 (66%) | 39/78 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/137 (57%) | 59/137 (43%) |
Double foul | 5 | 10 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Salma Drugdova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Salma Drugdova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Salma Drugdova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Salma Drugdova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Salma Drugdova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Salma Drugdova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Salma Drugdova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Salma Drugdova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Salma Drugdova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Salma Drugdova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Salma Drugdova vs. Ivana Sebestova - Wzajemne mecze
12.06.22 | 1. runda klasyf. | Salma Drugdova | Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Ceska | ceglana |
Salma Drugdova form & Ivana Sebestova form
Salma Drugdova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Dana Shakirova | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jenny Duerst | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Sarah Van Emst | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 0-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Anastasija Arsic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Ivana Sebestova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |