MECZ
17.09.19 | 1. runda | Sakura Hondo | Nikita Uberoi | 7-63, 6-2 | W15 Anning | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sakura Hondo | Nikita Uberoi | |
1. podanie % | 55/70 (79%) | 43/67 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/55 (58%) | 23/43 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 7/24 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/67 (55%) | 29/70 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/137 (57%) | 59/137 (43%) |
Double foul | 0 | 9 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sakura Hondo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Sakura Hondo | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Nikita Uberoi | |
Sakura Hondo | 2-2 | |
3-2 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sakura Hondo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sakura Hondo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sakura Hondo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sakura Hondo | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Sakura Hondo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Sakura Hondo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
3-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-30 | ||
4-2 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sakura Hondo | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sakura Hondo vs. Nikita Uberoi - Wzajemne mecze
17.09.19 | 1. runda | Sakura Hondo | Nikita Uberoi | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Anning | ceglana |
Sakura Hondo form & Nikita Uberoi form
Sakura Hondo - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 7-66, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.08.21 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.21 2. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.04.21 2. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.21 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Ankita Raina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Nidhi Chilumula | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | - | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Morita | 5-4, Ayumi Morita - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Claire Liu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 Klasyf. | vs. Midori Castillo Meza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Rianna Valdes | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Siqi Cao | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
02.01.20 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.20 1. runda | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.19 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Nikita Uberoi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |