Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.03.01, 23 lat
03.03.01, 23 lat
Saki Imamura vs. Maria Krupenina - Wzajemne mecze
16.12.20 | Klasyf. | Saki Imamura | Maria Krupenina | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Saki Imamura form & Maria Krupenina form
Saki Imamura - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Lea Ma | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Gaeul Jang | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Xinxin Yao | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Maria Krupenina - ostatnie mecze
W25 Tbilisi - twarda | ||||
08.06.22 2. runda | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
18.05.21 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |