MECZ
20.08.22 | Półfinał | Saki Imamura | Emma Tothova | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Saki Imamura | Emma Tothova | |
1. podanie % | 29/46 (63%) | 25/40 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 14/25 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/17 (76%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/40 (50%) | 11/46 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Saki Imamura | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Emma Tothova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Saki Imamura | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saki Imamura | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saki Imamura | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Saki Imamura | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Saki Imamura | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Saki Imamura | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saki Imamura | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Emma Tothova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Saki Imamura vs. Emma Tothova - Wzajemne mecze
20.08.22 | Półfinał | Saki Imamura | Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Saki Imamura form & Emma Tothova form
Saki Imamura - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Lea Ma | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Gaeul Jang | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Xinxin Yao | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Emma Tothova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 1-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alisa Kummel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Eszter Meri | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Krockova | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zhanel Rustemova | 6-4, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Silvia Njiric | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Panna Bartha | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aravane Rezai | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu |