MECZ
19.09.21 | 1. runda klasyf. | Sahaja Yamalapalli | Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.05.02, 21 lat
28.05.02, 21 lat
Sahaja Yamalapalli vs. Maria Mikhailova - Wzajemne mecze
19.09.21 | 1. runda klasyf. | Sahaja Yamalapalli | Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Sahaja Yamalapalli form & Maria Mikhailova form
Sahaja Yamalapalli - ostatnie mecze
Billie Jean - twarda | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Xinyu Wang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dayeon Back | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Sonal Patil | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Riya Bhatia | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Kayla Day | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Naho Sato | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
24.12.23 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Półfinał | vs. Saki Imamura | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Hiromi Abe | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Madhurima Sawant | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Mary Stoiana | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Dj Bennett | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Sawyer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Jiangxue Han | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Maria Mikhailova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Bolotova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-74, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-76, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 7-5, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Madison Frahn | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Daria Shubina | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Valery Gynina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Tatyana Nikolenko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |