MECZ
28.09.22 | 1. runda | Sada Nahimana | Lavinia Tanasie | 6-2, 6-1 | W25 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sada Nahimana | Lavinia Tanasie | |
1. podanie % | 32/51 (63%) | 30/44 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/32 (56%) | 9/30 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/44 (70%) | 24/51 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lavinia Tanasie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Lavinia Tanasie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Lavinia Tanasie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Lavinia Tanasie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lavinia Tanasie | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Lavinia Tanasie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Lavinia Tanasie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sada Nahimana vs. Lavinia Tanasie - Wzajemne mecze
28.09.22 | 1. runda | Sada Nahimana | Lavinia Tanasie | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
Sada Nahimana form & Lavinia Tanasie form
Sada Nahimana - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Lavinia Tanasie - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-710, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Liisa Varul | 1-6, 1-3, - Lavinia Tanasie - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Eleni Christofi | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lucie Urbanova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Duru Soke | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Patricia Maria Tig | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Laura Mair | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-4, - Lavinia Tanasie - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
25.05.23 3. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-75, 7-68 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |