MECZ
20.10.22 | Ćwierćfinał | Sada Nahimana | Joanne Zuger | 6-4, 6-74, 6-3 | W25 Seville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sada Nahimana | Joanne Zuger | |
1. podanie % | 75/101 (74%) | 73/104 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/75 (60%) | 40/73 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 9/12 (75%) | 6/15 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/104 (50%) | 44/101 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/205 (53%) | 96/205 (47%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sada Nahimana | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sada Nahimana | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sada Nahimana | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sada Nahimana | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Joanne Zuger | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sada Nahimana | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sada Nahimana | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sada Nahimana vs. Joanne Zuger - Wzajemne mecze
20.10.22 | Ćwierćfinał | Sada Nahimana | Joanne Zuger | 6-4, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Seville | ceglana |
27.08.21 | Ćwierćfinał | Joanne Zuger | Sada Nahimana | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Verbier | ceglana |
Sada Nahimana form & Joanne Zuger form
Sada Nahimana - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Joanne Zuger - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
22.01.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu |