MECZ
21.11.22 | Klasyf. | Sada Nahimana | Ines Ibbou | 6-2, 6-0 | W80+H Valencia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sada Nahimana | Ines Ibbou | |
1. podanie % | 43/58 (74%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/43 (60%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/50 (56%) | 22/58 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sada Nahimana | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sada Nahimana | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Sada Nahimana | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sada Nahimana vs. Ines Ibbou - Wzajemne mecze
21.11.22 | Klasyf. | Sada Nahimana | Ines Ibbou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W80+H Valencia | ceglana |
Sada Nahimana form & Ines Ibbou form
Sada Nahimana - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Ines Ibbou - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |