MECZ
10.05.21 | 2. runda klasyf. | Sabrina Kalandarov | Shira Chiche | 6-4, 6-4 | W15 Jerusalem | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
11.06.03, 20 lat
11.06.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
11.07.04, 19 lat
11.07.04, 19 lat
Sabrina Kalandarov vs. Shira Chiche - Wzajemne mecze
10.05.21 | 2. runda klasyf. | Sabrina Kalandarov | Shira Chiche | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Jerusalem | twarda |
Sabrina Kalandarov form & Shira Chiche form
Sabrina Kalandarov - ostatnie mecze
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Laia Petretic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Emily Welker | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Roni Lior | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Emma Raducanu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Shira Chiche - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Vlkovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mao Mushika | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Bundhel Amarjot | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Rasha Khourssany | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Minzari | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-3, 6-76, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Kalandarov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Talya Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu |