MECZ
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Sabina Dadaciu | Stefanie Auer | 6-1, 3-6, 10-6 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
USA
06.04.01, 22 lat
06.04.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
26.04.02, 21 lat
26.04.02, 21 lat
Sabina Dadaciu vs. Stefanie Auer - Wzajemne mecze
09.04.23 | 1. runda klasyf. | Stefanie Auer | Sabina Dadaciu | 4-3, Stefanie Auer - krecz | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Sabina Dadaciu | Stefanie Auer | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Sabina Dadaciu form & Stefanie Auer form
Sabina Dadaciu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | szczegóły meczu |
Stefanie Auer - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |