MECZ
16.10.21 | Półfinał | Rosa Vicens Mas | Sabina Dadaciu | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosa Vicens Mas | Sabina Dadaciu | |
1. podanie % | 25/35 (71%) | 51/64 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/25 (64%) | 19/51 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 5/13 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/20 (35%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/64 (63%) | 13/35 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Rosa Vicens Mas | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Rosa Vicens Mas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
06.04.01, 22 lat
06.04.01, 22 lat
Rosa Vicens Mas vs. Sabina Dadaciu - Wzajemne mecze
16.10.21 | Półfinał | Rosa Vicens Mas | Sabina Dadaciu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Rosa Vicens Mas form & Sabina Dadaciu form
Rosa Vicens Mas - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
24.06.23 Finał | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Sabina Dadaciu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | szczegóły meczu |