MECZ
23.01.20 | 1. runda | Rosa Vicens Mas | Jenny Duerst | 6-1, 7-5 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosa Vicens Mas | Jenny Duerst | |
1. podanie % | 40/62 (65%) | 24/53 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/40 (68%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 11/29 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/53 (58%) | 26/62 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rosa Vicens Mas vs. Jenny Duerst - Wzajemne mecze
06.05.22 | Ćwierćfinał | Rosa Vicens Mas | Jenny Duerst | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W25+H Tossa | dywanowa |
23.01.20 | 1. runda | Rosa Vicens Mas | Jenny Duerst | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Rosa Vicens Mas form & Jenny Duerst form
Rosa Vicens Mas - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
24.06.23 Finał | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Jenny Duerst - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |