MECZ
21.01.20 | Klasyf. | Rushri Wijesundera | Sylvie Zund | 3-6, 6-2, 10-7 | W15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rushri Wijesundera vs. Sylvie Zund - Wzajemne mecze
21.01.20 | Klasyf. | Rushri Wijesundera | Sylvie Zund | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Cancun | twarda |
Rushri Wijesundera form & Sylvie Zund form
Rushri Wijesundera - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Solana Sierra | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Sara Seivane Torres | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Rio - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Camilla Bossi | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Lya Fernandez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Madison Bourguignon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.07.22 2. runda | vs. Vanessa Wong | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Natalia Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Samantha Crawford | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 0-5, - Rushri Wijesundera - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Kacie Harvey | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Hina Inoue | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 Klasyf. | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
11.01.22 Klasyf. | vs. Eleana Yu | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
04.12.21 Półfinał | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-5, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Sophie Williams | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Paris Corley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cundinamarca - ceglana | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Fernanda Astete | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Sofia Cardenas Galvis | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sylvie Zund - ostatnie mecze
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.11.23 Półfinał | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |