INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Romy Koelzer vs. Sylvie Zund - Wzajemne mecze
07.10.19 | Klasyf. | Romy Koelzer | Sylvie Zund | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Romy Koelzer form & Sylvie Zund form
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Sylvie Zund - ostatnie mecze
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.11.23 Półfinał | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |