MECZ
11.10.19 | Ćwierćfinał | Romy Koelzer | Ioana Gaspar | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Romy Koelzer | Ioana Gaspar | |
1. podanie % | 29/45 (64%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 23/40 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 6/25 (24%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/65 (55%) | 15/45 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Romy Koelzer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Romy Koelzer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Ioana Gaspar | |
Romy Koelzer | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Romy Koelzer vs. Ioana Gaspar - Wzajemne mecze
11.10.19 | Ćwierćfinał | Romy Koelzer | Ioana Gaspar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
23.03.18 | 2. runda | Romy Koelzer | Ioana Gaspar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Romy Koelzer form & Ioana Gaspar form
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Ioana Gaspar - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.05.21 Finał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.21 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |