MECZ
04.03.20 | 1. runda | Romy Koelzer | Ines Murta | 7-5, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Romy Koelzer | Ines Murta | |
1. podanie % | 54/79 (68%) | 52/73 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/54 (59%) | 24/52 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 13/21 (62%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/73 (49%) | 33/79 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ines Murta | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
3-0 | Ines Murta | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Romy Koelzer | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-3 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Ines Murta | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ines Murta | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 2-2 | |
3-2 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ines Murta | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Romy Koelzer vs. Ines Murta - Wzajemne mecze
04.03.20 | 1. runda | Romy Koelzer | Ines Murta | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Romy Koelzer form & Ines Murta form
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Ines Murta - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - krecz | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.23 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |