MECZ
30.09.20 | 1. runda | Rita Atik | Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rita Atik | Maria Tanasescu | |
1. podanie % | 40/57 (70%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/40 (68%) | 10/23 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/39 (67%) | 22/57 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Double foul | 5 | 8 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
2 | ||
Rita Atik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
Rita Atik | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rita Atik | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rita Atik | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
06.10.00, 23 lat
06.10.00, 23 lat
Rita Atik vs. Maria Tanasescu - Wzajemne mecze
30.09.20 | 1. runda | Rita Atik | Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Rita Atik form & Maria Tanasescu form
Rita Atik - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.20 Klasyf. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.20 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.20 2. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.20 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.02.20 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.19 Klasyf. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu |
Maria Tanasescu - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.11.19 1. runda | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.19 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |