MECZ
06.02.22 | 1. runda klasyf. | Rinko Matsuda | Hanna Vinahradava | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
12.11.03, 20 lat
12.11.03, 20 lat
Rinko Matsuda vs. Hanna Vinahradava - Wzajemne mecze
06.02.22 | 1. runda klasyf. | Rinko Matsuda | Hanna Vinahradava | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Rinko Matsuda form & Hanna Vinahradava form
Rinko Matsuda - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sarah Tatu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Gatell | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Silvia Alejo | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Saya Tsutsumi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Miyu Nakashima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Moeka Miyata | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Honoka Uchiyama | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Misaki Doi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ai Yamaguchi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-4, - Rinko Matsuda - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Iman Khan | 6-75, 6-0, 10-12 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Martinez De Velasco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Himari Sato | 6-4, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Aely Arai | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Hanna Vinahradava - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |