MECZ
07.12.21 | 1. runda | Rina Saigo | Angelica Moratelli | 6-2, 3-2, - krecz | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rina Saigo | Angelica Moratelli | |
1. podanie % | 37/44 (84%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/37 (62%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/7 (86%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/46 (52%) | 15/44 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/90 (59%) | 37/90 (41%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Rina Saigo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rina Saigo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rina Saigo vs. Angelica Moratelli - Wzajemne mecze
22.08.22 | 1. runda klasyf. | Rina Saigo | Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Prerov | ceglana |
07.12.21 | 1. runda | Rina Saigo | Angelica Moratelli | 6-2, 3-2, Angelica Moratelli - krecz | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Rina Saigo form & Angelica Moratelli form
Rina Saigo - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Półfinał | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Angelica Moratelli - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 Klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
20.04.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |