MECZ
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Rimi So | Maria Aurelia Scotti | 0-6, 7-64, 6-2 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Japonia
13.09.98, 25 lat
13.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
03.12.98, 25 lat
03.12.98, 25 lat
Rimi So vs. Maria Aurelia Scotti - Wzajemne mecze
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Rimi So | Maria Aurelia Scotti | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Rimi So form & Maria Aurelia Scotti form
Rimi So - ostatnie mecze
Hamamatsu - dywanowa | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rio Kitagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aoi Kanai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lucia Quiterio | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Nicole Nadel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Madeleine Kobelt | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Tinello | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.04.18 Klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.01.18 2. runda klasyf. | vs. Jade Lewis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Barbora Toukalkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.01.18 Klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Rishika Sunkara | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Qianxin Kong | 0-6, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Suzuho Oshino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Noto - dywanowa | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Momoka Hamada | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Natsumi Chimura | 0-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Risa Hasegawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - trawiasta | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Yumi Obara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.15 2. runda klasyf. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo Ariake - twarda | ||||
01.06.15 2. runda klasyf. | vs. Momoka Chimura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
23.03.15 1. runda klasyf. | vs. Nao Nishida | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
20.10.14 1. runda klasyf. | vs. Haruka Sasaki | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Maria Aurelia Scotti - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Simone | 3-6, 6-0, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Mattiolo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
16.12.18 Klasyf. | vs. Chiara De Vito | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 1. runda klasyf. | vs. Zoel Kastelic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
19.08.18 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lidia Mugelli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Verena Hofer | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 Klasyf. | vs. Linda Cagnazzo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 7-63, Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Chiara Lommer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rosanna De Agelis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Justine Pysson | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Harriet Hamilton | 6-75, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
23.07.18 Klasyf. | vs. Alice Vicini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kylie Collins | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Rijkers | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Laura Gulbe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |