MECZ
29.11.22 | 2. runda klasyf. | Rikke De Koning | Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
04.05.03, 20 lat
04.05.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.04.06, 17 lat
12.04.06, 17 lat
Rikke De Koning vs. Evelina Takhmazyan - Wzajemne mecze
29.11.22 | 2. runda klasyf. | Rikke De Koning | Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Rikke De Koning form & Evelina Takhmazyan form
Rikke De Koning - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Severine Deppner | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lyne Thach | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 2-0, Mirjana Jovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Tatarnikova | 2-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Akiho Maruyama | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Maria Soacate | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sina Herrmann | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu |
Evelina Takhmazyan - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.22 2. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Karina Jumazhanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |