MECZ
16.07.19 | Klasyf. | Reza Timmerman | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | W15 Lima | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
15.10.97, 26 lat
15.10.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Reza Timmerman vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
16.07.19 | Klasyf. | Reza Timmerman | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Lima | ceglana |
Reza Timmerman form & Diana Maria Mihail form
Reza Timmerman - ostatnie mecze
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Candela Bugnon | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Esther Vyrlan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Lya Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Elena Ecker | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 1. runda | vs. Krystal Blanch | 5-7, 6-710 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
11.09.19 Klasyf. | vs. Juana Larranaga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lucero Noeli Monsalvo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Ivania Martinich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Anna Morgina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Leticia Giudici | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Camila Soares | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |