MECZ
25.09.22 | Klasyf. | Reka-Luca Jani | Gabriela Lee | 5-7, 6-3, 6-0 | Parma | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Reka-Luca Jani | Gabriela Lee | |
1. podanie % | 61/72 (85%) | 83/111 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/61 (64%) | 39/83 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/11 (36%) | 15/28 (54%) |
Zdobyte break-ball | 8/24 (33%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/111 (51%) | 29/72 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/183 (55%) | 83/183 (45%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Reka-Luca Jani | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Reka-Luca Jani | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Reka-Luca Jani | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Reka-Luca Jani | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Reka-Luca Jani | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Reka-Luca Jani | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Reka-Luca Jani vs. Gabriela Lee - Wzajemne mecze
25.09.22 | Klasyf. | Reka-Luca Jani | Gabriela Lee | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Parma | ceglana |
Reka-Luca Jani form & Gabriela Lee form
Reka-Luca Jani - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
15.06.23 3. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Gabriela Lee - ostatnie mecze
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Hailey Baptiste | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Dasha Plekhanova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Fangran Tian | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dj Bennett | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-77, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Ayla Aksu | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu |