MECZ
15.05.21 | 1. runda klasyf. | Reka-Luca Jani | Aleksandra Krunic | 6-3, 6-72, 6-4 | Belgrade | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Reka-Luca Jani | Aleksandra Krunic | |
1. podanie % | 92/124 (74%) | 60/93 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/92 (52%) | 29/60 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/32 (41%) | 13/33 (39%) |
Zdobyte break-ball | 10/15 (67%) | 8/18 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/93 (55%) | 63/124 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 112/217 (52%) | 105/217 (48%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
2 | ||
0-0 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Reka-Luca Jani | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Reka-Luca Jani | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Reka-Luca Jani | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Reka-Luca Jani | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Reka-Luca Jani | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Reka-Luca Jani vs. Aleksandra Krunic - Wzajemne mecze
19.05.22 | Klasyf. | Aleksandra Krunic | Reka-Luca Jani | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
18.06.21 | Ćwierćfinał | Aleksandra Krunic | Reka-Luca Jani | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Stare | ceglana |
15.05.21 | 1. runda klasyf. | Reka-Luca Jani | Aleksandra Krunic | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | Belgrade | ceglana |
22.04.13 | 1. runda | Aleksandra Krunic | Reka-Luca Jani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Tunis | ceglana |
24.09.12 | 1. runda | Aleksandra Krunic | Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Telavi | ceglana |
03.07.10 | 1. runda klasyf. | Aleksandra Krunic | Reka-Luca Jani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
12.10.09 | 2. runda | Aleksandra Krunic | Reka-Luca Jani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Dubrovnik | ceglana |
Reka-Luca Jani form & Aleksandra Krunic form
Reka-Luca Jani - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
15.06.23 3. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Aleksandra Krunic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-71, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 6-4, 5-4, - Aleksandra Krunic - krecz | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.22 3. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.22 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
13.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |