MECZ
09.06.16 | 2. runda | Rebeka Stolmar | Moni Potrc | 6-0, 6-0 | Velenje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rebeka Stolmar | Moni Potrc | |
1. podanie % | 20/32 (63%) | 33/50 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/20 (85%) | 13/33 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 4/17 (24%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/50 (66%) | 8/32 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/82 (70%) | 25/82 (30%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
18.09.98, 25 lat
18.09.98, 25 lat
Rebeka Stolmar vs. Moni Potrc - Wzajemne mecze
09.06.16 | 2. runda | Rebeka Stolmar | Moni Potrc | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Velenje | ceglana |
Rebeka Stolmar form & Moni Potrc form
Rebeka Stolmar - ostatnie mecze
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
25.07.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.22 Klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
08.06.22 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
01.06.22 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Moni Potrc - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ela Platenikova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Catez - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Krsko - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Augello | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Turati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Fanni Gecsek | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Zadori | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Gavran | 5-7, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Xenia Knoll | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Alexandra Petric | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Anda Ghinga | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sofia Sharonova | 6-73, 7-5, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Radka Buzkova | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Maluniakova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |