MECZ
20.11.21 | Półfinał | Rebeka Stolmar | Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rebeka Stolmar | Lisa-Marie Rioux | |
1. podanie % | 39/54 (72%) | 39/50 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/39 (67%) | 17/39 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 2/11 (18%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/50 (62%) | 21/54 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Rebeka Stolmar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lisa-Marie Rioux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebeka Stolmar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Lisa-Marie Rioux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebeka Stolmar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Lisa-Marie Rioux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rebeka Stolmar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Lisa-Marie Rioux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rebeka Stolmar | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Lisa-Marie Rioux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Rebeka Stolmar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lisa-Marie Rioux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebeka Stolmar | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lisa-Marie Rioux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebeka Stolmar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Lisa-Marie Rioux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rebeka Stolmar vs. Lisa-Marie Rioux - Wzajemne mecze
20.11.21 | Półfinał | Rebeka Stolmar | Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Rebeka Stolmar form & Lisa-Marie Rioux form
Rebeka Stolmar - ostatnie mecze
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
25.07.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.22 Klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
08.06.22 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
01.06.22 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Lisa-Marie Rioux - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 7-5, 4-1, Nana Kawagishi - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jo-Leen Saw | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Neon Kinoshita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Sera Nishimoto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Yiming Dang | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kit Yi Kaye Au-Yeung | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Chui Kei Leung | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Yuyun Chen | 6-73, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Riko Kikawada | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Himari Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-77, 7-61, 9-7, Yu-Yun Li - krecz | szczegóły meczu |