MECZ
11.10.21 | 2. runda klasyf. | Rebeka Stolmar | Karolina Vlckova | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
17.10.00, 23 lat
15091 $
17.10.00, 23 lat
15091 $
Rebeka Stolmar vs. Karolina Vlckova - Wzajemne mecze
11.10.21 | 2. runda klasyf. | Rebeka Stolmar | Karolina Vlckova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Rebeka Stolmar form & Karolina Vlckova form
Rebeka Stolmar - ostatnie mecze
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
25.07.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.22 Klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
08.06.22 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
01.06.22 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Karolina Vlckova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | szczegóły meczu | |
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |