MECZ
05.05.16 | 2. runda | Rebeka Stolmar | Daiana Negreanu | 2-6, 6-3, 6-3 | Gyor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rebeka Stolmar | Daiana Negreanu | |
1. podanie % | 51/74 (69%) | 67/95 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/51 (59%) | 36/67 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 13/28 (46%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/95 (48%) | 33/74 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/169 (51%) | 82/169 (49%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rebeka Stolmar vs. Daiana Negreanu - Wzajemne mecze
05.05.16 | 2. runda | Rebeka Stolmar | Daiana Negreanu | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Gyor | ceglana |
Rebeka Stolmar form & Daiana Negreanu form
Rebeka Stolmar - ostatnie mecze
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
25.07.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.22 Klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
08.06.22 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
01.06.22 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Daiana Negreanu - ostatnie mecze
Sant Cugat - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Ortega Mendez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 2-5, - Daiana Negreanu - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 0-3, - Daiana Negreanu - krecz | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Csilla Argyelan | 2-6, 1-4, - Daiana Negreanu - krecz | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
28.07.17 Ćwierćfinał | vs. Clothilde De Bernardi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.17 2. runda | vs. Kyra Shroff | Kyra Shroff - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.07.17 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ayca Senturk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Lisa Sabino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Justine Da Costa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Wallace | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.06.17 2. runda | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.05.17 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.05.17 2. runda | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.17 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
18.05.17 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |