MECZ
13.09.20 | 1. runda klasyf. | Rebeka Masarova | Sofia Sewing | 6-1, 7-5 | W25 Frydek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rebeka Masarova vs. Sofia Sewing - Wzajemne mecze
13.09.20 | 1. runda klasyf. | Rebeka Masarova | Sofia Sewing | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
Rebeka Masarova form & Sofia Sewing form
Rebeka Masarova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Greetje Minnen | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Emina Bektas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Heather Watson | 6-3, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 2-6, 0-1, - Rebeka Masarova - krecz | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Magda Linette | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Claire Liu | 5-7, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Sofia Sewing - ostatnie mecze
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
08.06.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.04.23 3. runda | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
20.04.23 3. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |