Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.05.06, 17 lat
04.05.06, 17 lat
Rebeka Masarova vs. Alyssa Reguer - Wzajemne mecze
10.03.21 | Klasyf. | Rebeka Masarova | Alyssa Reguer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Rebeka Masarova form & Alyssa Reguer form
Rebeka Masarova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Greetje Minnen | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Emina Bektas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Heather Watson | 6-3, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-1, 2-6, 0-1, - Rebeka Masarova - krecz | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Magda Linette | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Claire Liu | 5-7, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Alyssa Reguer - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mia-Leigh Cilliers | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Laura Samsonova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Josy Daems | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Malwina Rowinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Hiba Heni | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 4-1, Chahd Berriri - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Carla Fity | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-71, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |